Potisk textilu

Potisk triček, mikin, čepic, tašek, batohů a dalšího textilu zhotovujeme jak řezáním zažehlovacích fólií na plotru, tak laserovým tiskem včetně grafické práce. Zažehlení provádíme na lisu s digitální regulací. Grafiku vytvoříme z jakýchkoliv podkladů, případně sami navrhneme. Není problém vytvořit jak jeden kus, tak i velké série.

Trička používáme kvalitní, pevná, nejčastěji s gramáží 200g/m2.

Podkategorie

 • Turistická trička a...
 • Motorkářská trička,...
 • Oddílová / týmová...

  Chcete obléci svůj tým do týmového oblečení? Potřebujete na závody stejná trika a nebo teplákovky? Vedete oddíl malých skautíků a chcete je obléci do stejného?Pak jste u nás správně. Nezáleží nám na tom, jestli jste parta profesionálů a nebo banda hoby sportovců, kteří se třeba jen tak z hecu přihlásili na nohejbal.. Napište nám a předneste své přání, my zpracujeme grafický návrh, který je zahrnut v ceně a teprve po jeho odsouhlasení Vám týmové oblečení zhotovíme. Samozřejmostí je i potisk na Vámi dodané např. sportovní soupravy či trika.

  Můžete se zde inspirovat. Na počtu kusů nezáleží. Jsme zde pro Vás a tak si můžete objednat triček třeba 20.. a nebo také jen jedno jediné, má-li sloužit třeba jako originální dárek.

  Trička používáme kvalitní, pevná, s gramáží většinou 200 g/m2.

 • Všehochuť

  Tato kategorie obsahuje trička se všemi možnými motivy, dělanými většinou na zakázku. Můžete se zde inspirovat a objednat si něco, co je již hotové. A nebo nám můžete napsat Vaši představu, my Vám zpracujeme grafický návrh, který je již zahrnut v ceně trička a po Vašem odsouhlasení navrženého motivu tričko zhotovíme. Na počtu kusů nezáleží. Jsme zde pro Vás a tak si můžete objednat triček třeba 20.. a nebo také jen jedno jediné, má-li sloužit třeba jako originální dárek.

  Trička používáme kvalitní, pevná, s gramáží většinou 200 g/m2.

Počet produktů: 7

Zobrazení 1-7 z 7 položek